| costin95 a întrebat:

Am counter-strike source cu update 1.0.0.71...
Problema mea este ca de cate ori incerc sa intru in el imi da o eroare "Counter-Strike Source: Hl2.exe -Application error"
"the instruction at 0x*********** referenced memory at 0x********** the memory could not be "read". "

precizez ca de cate ori intru in el imi apare de la antivirus ca e malitious si il respinge dar am incercat sa intru si cu antivirusul dezactivat. aceeasi eroare (Antivirus Kaspersky)

Sistemul meu este urmatorul :
Procesor Amd Athlon 2800+ 1.8 Ghz rated at 3.1 Ghz
Placa video Nvidia 6200 128 Mb cu Pixel Shader3
RAM 1.5 Gb
HDD 15 Gb

Multumesc Anticipat! DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| DN7 a răspuns:

Cred ca nu ai facut update-ul bine nu ai instalat cum trebuie a aparut un fisier corput la update etc. mai bine instalezi un cs source normal.

| costin95 explică (pentru DN7):

Am instalat prima versiune de cs-source dar cand vroiam sa intru pe servere imi dadea eroarea aia tampita cum ca nu am versiunea potrivita. Am cautat pe net solutii si zicea sa il updatez. Dupa update imi dadea chestia asta... asa ca l-am sters si acum iau cs source 2010 Orange box.

| AbsolutZero a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel....si am fost la varul meu care se pricepe la pc-uri si mi-a spus ca e virusat....si mi-a stricat si pc-ul dupa