| PatrickBarosan2341 a întrebat:

Am cumparat de pe eMAG un xbox live compatibil cu xbox one si xbox 360 si cand am pus codul imi spune asa "something happened on our end. Waiting a bit might help." îmi poate explica ce inseamna si ce pot face.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| veraa1234 a răspuns:

Inseamna ca s-a intamplat ceva la ultima logare si cand ai iesit automat servr-ul a blocat acesul pana cand problema se va rezolva. Si mai zic ca asteptarea poate rezolva. Asta nu iti afecteaza comanda cu nimic. Sper ca te-am ajutat. Bafta