| iLovePizza51 a întrebat:

Am cumparat GTA 5 pentru PC dintr-un magazin Altex. Il instalez, tot frumos, se mai descarca cativa GB de la Social Club (un update, cred), imi fac un cont la Social Club. PROBLEMA: Cand vreau sa intru in joc Story Mode/Online se blocheaza la Loanding Screen. Am tot vazut chestii pe internet cum as putea sa-l repar, dar nu am reusit. Are cineva vreo idee cum as putea sa reusesc sa ma joc? P.S. Am avut jocul piratat inainte. (daca e asta cauza problemei)

1 răspuns:
| ishallhelpyou a răspuns:

C:\Users\%USERNAME%\Documents\Rockstar Games\GTA V\Profiles

Intră în documente -> rockstar games și redenumește folder-ul cu numele GTA V, s-ar putea să fie o problemă de configurare sau ceva.

Dacă spui că înainte mergea.

O să-ți pierzi salvările de la versiunea piratată, cât și configurările, o să trebuiască să le faci din nou.

Spor la joc!