| StefanStef14 a întrebat:

Am cumparat un cod Paysafecard de la Profi (era prin ZebraPay) si am primit codul Paysafecard (care a functionat) dar am primit si un cod G2A de 1.5 euro pe care nu stiu unde sa-l bag! Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| StefanStef14 explică (pentru CM7YRE):

Link-ul nu merge! Ar trebui sa ma duca pe profilul tau daca as fi pe contul tau... (presupun... nu stiu prea multe despre acest site) iar link-ul al doilea, cel cu redeem, nu ma lasa sa-mi pun codul

| CM7YRE a răspuns (pentru StefanStef14):

Inseamna ca nu e gift card. Ce scrie pe el, discount, sau ce anume?