| DarknessKirin a întrebat:

Un prieten de al meu a cumparat de la paysafecard, a dat la Vodafone 11 euro a primit cecul ala unde scrie codul, dar pe net trebuie un cod de minim 16 caractere iar el are de 14 caractere, help?

Răspuns Câştigător
| radupopa a răspuns:

Pai sa se duca la ei si sa le zica.Totusi poate nu i-au dat tot codul.Deci e cel mai bine.
Noroc. Funda? happy Sunt singuru care raspunse.

2 răspunsuri:
| DarknessKirin explică:

Radu Popa, nu era legat de asta, era ca era el tampi si si-a luat de Vodafone, el vroia sa isi bage pe card sa puna pe net =)

| Lol090 a răspuns:

Pai zii sa mearga la Vodafone si sa intrebe. Funda?