| Cosminossu11 a întrebat:

Am cuparat jocul Metro 2033 si in timpul instalarii dupa ce introduc codul pentru Steam imi scrie ca codul a fost introdus deja pe alt cont de steam. se poate face ceva in legatura cu asta?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

De unde l-ai cumparat ma rog?

| OldTravian a răspuns:

Salut. Am deschis un nou server de travian, versiunea veche care a placut tuturor, un server speed 250x. Te invit si pe tine, alaturi de prieteni sa populam serverul si sa ne distram impreuna. Adresa serverului este: www.oldtravian.com