| CristianMTX a întrebat:

Am cumparat jocul metro 2033 din magazin. Si nu inteleg un lucru inauntr-ul carcasei esti Cd-ul pe care scrie un cod de steam. Am introdus codul pe Steam si ma pune sa downloadez jocul. nu mi se pare normal adica nu se presupune ca ar trebui sa fie jocul pe CD si sa nu ma mai puna sa il downloadez?

2 răspunsuri:
| Korrawi a răspuns:

Esti sigur ca nu scria pe cutie ca o sa ai nevoie de steam (steam digital key sau ceva de genul) si ca trebuie sa-l downloadezi?
Si ar fi trebuit sa fie pe cel putin un DVD happy ca pe CD nu cred ca incape metro 2033.

| Onyftw a răspuns:

Trebuie sa il downloadezi pe steam ca sa te poti juca, este ca si cum ai baga cd-ul in pc si l-ai instala! Funda!