| cfrtobias a întrebat:

Am digi (rds) si nu recunoaste ca am internet am facut si cu ipconfig /flushdns

ipconfig /registerdns

ipconfig /release

ipconfig /renew si am schimbat si ip si dns sa fie automat si am schimbat si mac si tot nu merge voi ati patit asa cum ati rezolvat?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"nu recunoaste ca am internet"

routerul, laptopul, pc-ul, telefonul sau ce

| cfrtobias explică (pentru sierra1):

O raspuns azi si nu mergea router(modem) si o dat si ei ceva reset si o trimis user si parola ca inainte nici nu aveam si acum merge ca dns nu mergea nici wifi n-aveam semnal

| sierra1 a răspuns (pentru cfrtobias):

Deci ai rezolvat - navigare plăcută

| cfrtobias explică (pentru sierra1):

Da mersi, si de la ei poate o fost ca nu venea date nici pentru wifi da poate cum am bagat user si parola si-a dat singur drumul si wifi

| adelin0577 a răspuns:

Ce problema ai mai exact? Nu se activeaza datele mobile? ( nu apare H langa semnal?)

| cfrtobias explică (pentru adelin0577):

Era pentru PC comenzile de mai sus is pentru PC sau laptop