| doggie a întrebat:

Am doua echipe de fotbal la top eleven manager pe facebook una e nivelul 1 si una nivelul 4 si sunt jucatori pe care vreau sa ii demit de la echipa mai mare dar mi.ar prinde bine daca i.as avea la echipa de nivelul 1 nu ii pot transfera? o echipa pe un cont de fb si alta pe alt cont... funda

2 răspunsuri:
| FankyGen a răspuns:

Ma merge. faci transfer cu managerul!

| doggie explică (pentru FankyGen):

Te referi sa ii scot la vanzare si sa ii cumpar de pe celalalt cont? nu merge asa ca is de nivele diferite si ce scot la vanzare de pe contul mare nu apare pe piata de transferuri de pe contul mai mic, daca nu la asta terefereai atunci exprima-te mai clar te rog