| Zoltar a întrebat:

Am downloadat de pe siteul original jocul metin 2 dr l-am instalat si cand il deschid se restarteaza PC-ul, dupa restart intru din nou in joc imi incarca fisierele dau "Incepe joc" ma loghez joc 1 ora si se restarteaza din nou PC-ul si tot asa ce pot sa fac ca sa nu se ma irestarteze?

Răspuns Câştigător
| MikyBG a răspuns:

Are un bug jocul sau ai un virus! ok?

| Zoltar explică (pentru MikyBG):

L-am scanat si nu mi-a dat niciun virus

| Zoltar explică (pentru MikyBG):

Pana la urma e de la joc ca si la un prieten deal meau face figuri adica i se inche pc-ul

7 răspunsuri:
| MikyBG a răspuns:

Ia si tu alt mt 2 si asta basta! oricum e de la joc! vezi la altii si zi-mi si mie!

| FireSou a răspuns:

Daca nu ai windows 7/vista sau xp service pack 3 o sa ti se restarteze tot timpu.E dela patcher, asa o sa iti faca cam toate

| blojutrr a răspuns:

Iti spun eu ce trebuie sa faci, PC-ul tau isi da restart din cauza la patcher-ul de la joc ca sa eviti toata aceasta problema du-te in start si all program..si deschide notepad-ul in el scrii metin2client.bin dupa care dai x si inainte sa-l salvezi la tipul fisierului acolo unde scrie.txt stergi si scrii.bat apoi salvezi pe desktop si o sa-ti apara un launcher pe asta il copii in folderul cu clientul de la metin si deschizi metinu-l prin el happy si no sa-si mai dea restart PC-ul sau alte probleme! Sper ca am fost de ajutor!

| Zoltar explică:

Acum am dat din greseala "config" la antivirus si iar s-a restartat...acum o fi de la joc sau antivirus?