| ELEMENT3110 a întrebat:

Am downloadat jocul Test Drive Unlimited 2, l-am instalat (totul in regula)dar cand sa intru pe joc (la laucer mi se incarca tot 100%) imi apare,, Game Servers Unavaible".Sa imi fac griji ca nu o sa mearga? Cand se termina modificarile?

Răspuns Câştigător
| dodoc a răspuns:

Http://gloverzz.blogspot.ro/2012/05/test-drive-unlimited-2.html incearca de aici vezi ca iti zice ce iti rebuie ca sa mearga

3 răspunsuri:
| dodoc a răspuns:

Trebuie sa iti iei altul ca cela nu va merge

| ELEMENT3110 explică (pentru dodoc):

Ai putea sa imi zici un site atunci?

| ELEMENT3110 explică (pentru dodoc):

Imi tot zice,, Checking files, please wait...''. Ce sa fac? crying

| dodoc a răspuns (pentru ELEMENT3110):

Http://gloverzz.blogspot.ro/2012/05/test-drive-unlimited-2.html incearca de aici vezi ca iti zice ce iti rebuie ca sa mearga