| anonim_4396 a întrebat:

Am downloadat versiunea beta a messengerului 11. Tot ok, numai ca, arhivele sunt innebunitoare. Sunt asezate dupa minut, iar eu vreau sa am arhivele doar dupa data. Cum pot face sa pastrez acest tip de messenger, dar sa am arhivele ca la messengerul normal?
Multumesc mult.

1 răspuns:
| Blondutsa a răspuns:

Iti dau un sfat. Daca e beta in locul tau eu l`as sterge cat se poate de repede deoarece e plin de virusii! Doar e beta chatterbox. Si in legatura cu ce ai intrebat tu.se poate sa fie din cauza asta. cae betahappy.Sau nu stiu! Sper ca te-am ajutatbig grin!