| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 a întrebat:

Am facut cele 10 meciuri de competitive pe cs go si am intrat in silver 4, cum avansez? Informatii pls, eu sunt mai noob si na

Răspuns Câştigător
| Ch0co a răspuns:

Simplu. Daca castigi 3 meciuri, rankezi. Daca pierzi 3 meciuri, derankezi. Uneori CS:GO e mai stupid de fel asa ca o sa ajungi sa ai si 5-6 competitive castigate si tot sa nu rankezi.

| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 explică (pentru Ch0co):

Si daca castig 2 si pierd unul sau invers?

| Ch0co a răspuns (pentru Petrisor_Mihai_Mangu_2002):

Atunci nu rankezi. Dar cum ti-am zis, CS:GO-ul e stupid de fel, poti chiar sa rankezi sau sa derankezi dintr-un singur meci, dar mai rar.