| BogdanSolomon1994 a întrebat:

Am fifa 2007 si am gasit pe internet career expresion pach fifa 2007. L-am instalat dar cand intru in joc imi da eroare, va rog sa-mi spuneti ce sa fac

Răspuns Câştigător
| bogdan2091 a răspuns:

Este clar ca este din cauza patcului(de aceea eu nu instalez niciodata patch la fifa), in orice caz dezinstaleaza patchul si instaleza din nou fifa 2007happy asa am facut si eu cand nu imi mergeabig grin funda?happy

2 răspunsuri:
| BogdanSolomon1994 explică:

Dar cand sterg din cnm pachul si intru iar in fifa nu imi mai da eroare dar nu imi apar toate ligile de fotbal pe care le are pachul

| bogdan2091 a răspuns (pentru BogdanSolomon1994):

Pai nici nu trebuie, lasa fifa asa cum este el facut pentru ca daca incerci sa instaleazi patchuri o sa iti faci nu numai fifa dar si PC-ul praf de virusi etcoh go on eu de exemplu am fifa 2009 si sunt foarte multumit de el si fara patchuribig grin