| ka0seN321 a întrebat:

Am fost banat pe un server de fivem si am incercat sa imi schimb contul de rockstar si tot nu merge, imi arata ca sunt banat, ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Depinde pe e banullaughing Unele dau ban pe IP si atunci trebuie sa il schimbi (plin de tutoriale pe YouTube) altele dau ban pe hardware ID si e mai complicat.

| ka0seN321 explică (pentru Wr3nch):

Cel mai probabil am primit pe HWID, zic asta pentru ca am incercat cu vpn, am vazut niste tutoriale in care cica trebuie sa schimbi HWID dar nu prea sunt sigur ca merita sa incerc laughing