| IonAlexandru3794 a întrebat:

Am gasit un laptop ASUS foarte bun in bugetul meu. L-am comparat cu un laptop de gaming HP si are cam aceleasi specificatii in afara de memoria ram care la laptopul pe care vreau sa il cumpar este integrata si la celalalt dedicata sau ceva de genu. Afecteaza? Link https://www.pcgarage.ro/......-os-black/

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Nu te afecteaza cu nimic.

4 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Integrata = lipita pe placa de baza, nu se poate scoate si schimba daca vrei upgrade. In cazul acesta e important daca ai slot secundar de RAM.

| IonAlexandru3794 explică (pentru flixbuster):

Pai si daca nu vreau upgrade? Ma afecteaza cu ceva?

| IonAlexandru3794 explică (pentru IonAlexandru3794):

La jocuri pot scadea FPS urile din cauza RAM ului integrat? Si se poate strica mai repede decat cel dedicat?

| flixbuster a răspuns (pentru IonAlexandru3794):

Nu scade nici un FPS. Nu se strica mai repede.

| flixbuster a răspuns (pentru IonAlexandru3794):

Nu te afecteaza cu nimic.