| DnX a întrebat:

Am gta san andreas real v2 si nu pot rece de scoala de soferi pentru ca sunt alte masini si la proba cu rampa aia de trebuie sa ma rotesc in aer nu am cum pentru ca imi da o masina prea greoaie si mare si nu am cum, ce sa fac fiindca imi trebuie scoala pentru o misiune, pls help me, dau funda. like ce vreti voi

Răspuns Câştigător
| FCBayernMunchen a răspuns:

Baiete eu am gta san andreas, esti obligat sa mergi cu masina aia greoaie? daca da exista un cod ca sa ai ditro la ea til spun?

| DnX explică (pentru FCBayernMunchen):

Am incercat, coxefgu e codul nu? tot nu reusesc, pls help me

| FCBayernMunchen a răspuns (pentru DnX):

De ce nu incerci codul (ripazha) face msina sa zboare

| DnX explică (pentru FCBayernMunchen):

Raspunde-mi si mie la cealalta intrebare pls