| WeZz4208 a întrebat:

Pe GTA SAN ANDREAS este acea misiune in care trebuie sa ajungi pe rampa acelui avion cu motocicleta cum pot prinde mai multa viteza cu motocicleta pentru a ajunge in avion?
Funda!

Răspuns Câştigător
| HaMaCenTER a răspuns:

Viteza poti prinde apasand in repetate ori pe sageata sus! Funda>>?

2 răspunsuri:
| Andrey3oo7 a răspuns:

Faza nu e ca trebuie sa prinzi viteza. Stiu ca e enervant. Trebuie sa eviti obstacolele si sa nu impuste aia in rotile tale. Asta e toata smecheriawinking

| wsernameinvalid a răspuns:

Eu am terminat toate misiunile GTA SAN ANDREAS. Cea in care trebuie sa ajungi cu motocicleta pe acel avion, a fost una dintre cele usoare si cele mai distractive misiuni. Nu-mi mai amintesc sigur daca am folosit coduri, dar misiunea e foarte usoara si nu necesita VITEZA. Necesita doar ECHILIBRU.