| Stefan_Denis_1995 a întrebat:

Am Gta v si vreau sa joc multiplayer, dar cand intru imi spune ca trebuie sa fac un update, accept sa fac updatul si imi spune ca nu am destui mb si am sters toate salvarile....cum pot sa rezolv aceasta problema, ce sa fac., va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| S8N a răspuns:

Nu mai ai spatiu pe HDD/SSD. Trebuie sa mai stergi din lucrurile nefolositoare de pe calculator.

| Robert2580 a răspuns:

Nu mai spatiu pe hard sterge un joc sau ceva ce nu iti trebuie