| EvelynSch a întrebat:

Am inceput sa joc League of legends de curand si am ajuns in nivel 4. Dar nu ma pot decide pe o tema momentan, anume, campionii. Nu ma pot hotari intre Kayle si Sivir. Niste sugestii?

Răspuns Câştigător
| tipulserios a răspuns:

Avand in vedere ca si sivir si kayle sunt la fel de buni pendru niste campioni de 450 eu iti recomand sa o cumeri pe sivir, dar sa nu te bagi cu ea in inamici pentru ca este adc adica ataca de la distanta sper te te-am ajutat

3 răspunsuri:
| FreeLord957 a răspuns:

Eu iti recomand sa nu cumperi pe niciunul si sa cumperi unul de 1250, dar daca neaparat vrei sa cumperi pe unul dintre ei 2 iti recomand pe Sivir, e mult mai buna decat Kayle (daca stii sa o folosesti bine).
Bafta!

| tipulserios a răspuns (pentru FreeLord957):

Vrei sa spui 1350

| FreeLord957 a răspuns (pentru tipulserios):

Tot una big grin