| Geollici a întrebat:

Am inceput sa joc LOL, m-i se pare interesant, dar nu stiu cum sa socializez si cu alti jucatori. Daca vrea cineva sa ma bage la prieteni numele este :Fllourescent

1 răspuns:
| Băă_Bogdan_1994 a răspuns:

Salut! Daca te referi cum socializezi in joc apesi enter daca vrei sa socializezi in platforma dai in stanga platformei jos si dai acolo undeva si o sa iti arate sa adaugi un player ii bagi numele si asta este daca vrei sa te mai invat eu baga skype acesta anton.bogdan7 sunt on aproape non-stop. Sper sa imi dai mie funda!happy