| Alextusent a întrebat:

Am incercat sa instalez NFSMW am bagat codul am dat accept la cerinte si dupa ce dau continue imi zice ca instalarea nu poate continua pentru ca nu am directx dar eu am directx9 si directx10 va rog dati-mi raspunsuri. dau funda+vot.multumesc?

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Dezinstaleaza directx 9 si lasa doar directx10. Sau daca iti cere directx9.c instaleaz-o pe aceea. Incearca si directx 8.1. Deci ai doar cateva incercari, nu ti-am zis mai multe. Daca nu iti merge poate doresti sa ti-l instalez eu jocul, dar trebuie sa ne conectam prin team viewer. Daca nu merge cum ti-am zis da-mi un pm(private message) noapte buna