| alexqPrinx a întrebat:

Am incercat sa ma joc Dota2.Am luat Steam, am instalat Dota2 si apoi am intrat in joc. Interfata,adica prima pagina se vedea perfect,jocul mergea normal,dar totul se vedea alb,adica texturile albe,si nu inteleg de ce?! Daca nu as avea cel putin cerinte minime, banuiesc ca nici macar nu ar merge jocul.Astept raspunsul, multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Lukas1994 a răspuns:

Multe jocuri pot functiona chiar daca nu intalnesti cerintele minime, din moment ce nu ai specificat ce cerinte are PC-ul tau pot doar sa banuiesc ca este o problema cu placa video, au placa video integrata? ai incercat sa dai la optiuni umbrele(shadow)/bloom la minim?