| Dobrin_Mihai_1986 a întrebat:

Am incercat sa ma loghez pe steam cu telefonul mi-a cerut codul pe email l-am aprobat da am dat sa ma schimb pe telefon, am facut tot ce era de facut dar nu mi-a mers. La final trebuia sa imi arate un cod dar in loc de cod mi-a dat o eroare. Am sters steam dupa 2, 3 zile trebuia sa fac trade si imi cerea confirmare pe telefon, dar dupa ce ma logam nu mai venea cod pe email, spunea ca vine pe telefon dar eu nu aveam cum sa vad. Vreo solutie?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza steam pe telefon. e cel mai simplu

Sau.

Dupa pc, acceseaza - Steam : setari : cont : administreaza securitatea steam guard a contului - si obtii un cod de rezerva