| terminatorers a întrebat:

Am instalat black and white si imi spune:

"Please enter the entire code found on the back of the manual or CD/DVD case." Eu il am pe stick, deci nu am codul. Mi-l puteti da? big grin (din ala in 5 casute). Thx.(:

Răspuns Câştigător
| MadHOuse a răspuns:

Da crack-ul jocului, e posibil sa il ai in folderul cu instalarea jocului, e un folder numit crack copiezi tot din acel folder si le pui in unde ai jocul instalat. Daca nu ai il iei de pe internet.

3 răspunsuri:
| MadHOuse a răspuns:

Poti sa-ti descarci un crack dupa care il copii in folderul jocului.

| terminatorers explică (pentru MadHOuse):

Ce crack?

| terminatorers explică (pentru MadHOuse):

Crack-ul jocului?

| MadHOuse a răspuns (pentru terminatorers):

Da crack-ul jocului, e posibil sa il ai in folderul cu instalarea jocului, e un folder numit crack copiezi tot din acel folder si le pui in unde ai jocul instalat. Daca nu ai il iei de pe internet.