| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat nfs most wanted si imi spune:
"Please enter the entire code found on the back of the manual or CD/DVD case." Eu il am pe stick, deci nu am codul. Mi-l puteti da? big grin (din ala in 5 casute). Thx.

3 răspunsuri:
| Nidalap a răspuns:

Uite vezi aici cateva coduri dar nu stiu daca sunt bune pentru ca n-am jocul;)

http://www.youtube.com/watch?v=ZWJLGYC9kGI

| Syk_Razvan_1999 a răspuns:

WNSA-RC8E-NUDV-GHTY-PCKT eu am pus liniutele pentru ca acolo ti le da nu trebuie sa scrii liniutele

| Ostafe_Andrei_1987 a răspuns:

Si eu l-am luat de pe un site most wantedu si imi apare aceeasi chestie cu DVD. uite un cod de instalare 9vul-lfan-93gb-993g-9dev