| AndreyDanny a întrebat:

Am instalat de curand jocul Dungeon Siege 3... iar cand intru in el imi da o eroare (ceva legat de steam)..inseamna ca pot juca doar daca am cont steam?

Daca tot am adus vorba, poate stie cineva niste jocuri precum Dungeon siege sa imi dea si mie
funda!

Răspuns Câştigător
| superoidxxl a răspuns:

Mai bine nu-l iei crack altfel nu o sa mai ai avantajele de la codurile din cutie. Daca nu ai cont Steam nu iti merge.

5 răspunsuri:
| AndreyDanny explică (pentru alliyn13):

Nu merge link ...mai incearca odata te rog, pentru ca imi place jocul foarte multhappy

| AndreyDanny explică (pentru alliyn13):

Nu merge..imi poti da un alt link sau ..habar n-am..pentru ca imi place jocul si vreau sa il joc neaparatlaughing

| AndreyDanny explică:

Imi da don't send ...EROAREE