| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat un joc dar cand intru in el imi scrie "create the 3d device" ce sa fac? Este vorba despre jocul Onimusha 3 Demon Siege.
Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Raydar a răspuns:

Uite..ai cerintele minime? daca le ai poti incerca sa iti faci update la driverele video... daca nici asa nu merge. poti incerca sa il reinstalezi-am avut jocul si nu am avut probleme

| MarianWLF a răspuns (pentru Raydar):

L-am reinstalat si degeaba tot asa face.
Am mai avut jocul inainte sa-mi reinstalez windowsul si mergea l-am si terminat de vreo 5 ori, am gasit tote secretele din el, am cerintele minime, nu stiu ce sa ii mai fac.

| Raydar a răspuns (pentru MarianWLF):

Ai cele mai recente drivere video? ..ai direct x? ai visual c++ redistributable 2005 ...macar?

| MarianWLF a răspuns (pentru Raydar):

E clar ca nu ajung nicaieri cu discutia asta mai bine las-o asa.
Mersi de ajutor oricum.

| Raydar a răspuns (pentru MarianWLF):

Nu..instaleaza direct x(in cazul in care nu il ai) apoi instaleaza vizual c++ 2008 sau macar 2005(si mai sus era 2005 macar...sa nu crezi ca eram sarcastic)

| MarianWLF a răspuns (pentru Raydar):

Aaa mersi am instalat vizual c++ 2008 de la un prieten si merge acum.
Ai fundawinking