| danutz24 a întrebat:

Deci am pai pus o intrebare despre 2 jocuri ca nu imi merg:
,, Deci la lord of the rings battle for the middle world sau cum era cand incerc sa intru in joc sa joc o lupta imi da de aia cu: Send error report. L-am sters.Acum mi-am instalat un joc recomandat de un prieten, Rome Total War.Cand intru in joc imi da eroare de aia :Send error report, eroare de aia care zice ceva don't send sau Send error report. Ceilalti pot sa il joace.Precizez ca am reinstalat un windows nou, Windows xp normal...Cum rezolv problema? dau funda.Precizez ca am instalat correct jocuril"

Am vrut sa intru in metin2 si mi s-a restartat pc si mie imi mergea metin2. Ce doamne are? Astea sunt singurele mele jocuri ca am reinstalat windows, acum o luna...acum 3 zile imi mergeau si acum nu mai imi merg? plz urgent...

1 răspuns:
| The0nly a răspuns:

Iti lipsesc niste fisiere dll din windows nu instala acelasii windows mai schimbal eu iti recomand noul windows 8 sti cum merge brici sau last xp sp3 v23