| EmoBoy48 a întrebat:

Am instalat noul 4story. si cand incep jocul imi da sa bag id de e-mail si o parola eu am un cont de 41 dar nu stiu cum sa mai dau de el am incercat sa bag e-mail si parola contului nu merge. ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Miaunet a răspuns:

Zicand,,noul 4story" ne mai gandim ca poate sunt si alte conturi, sau ai uitat tu serverul, dar cu mailul faza e ca trebuie sa iti scrii emailul pe care ai contul. si parola, nu se pune parola emailului, se pune parola contului si mailul. sper ca te-am ajutat. fundita?

1 răspuns:
| EmoBoy48 explică:

4story rise of gor...