| DragosheLu11feb a întrebat:

Am instalat un GTA SAN ANDREAS, merge singleplayer, dar multiplayer... nu pot instala... intru in instal samp. dau I agre, trebuie sa aleg unde sa il instaleze si oriunde aleg nu ma lasa sa dau INSTALL dc? PLZZZ FUNDA

Răspuns Câştigător
| Cosmin_Isac_1992 a răspuns:

Alege folderul in care ai executabilul jocului.
Dupa ce il rezolvi te astept pe serverul de sa-mp:
HostName: Green-Zone : RPG Server [0.3x]
Address: 193.84.64.111:7777
Players: xx / 50
Ping: 24
Mode: GZ-RP v0.1
Map: Ls'and'Sf

3 răspunsuri:
| Vendetta47 a răspuns:

Trebuie sa il instalezi in folderul in care e GTA San Andreas. FUNDA?

| DragosheLu11feb explică (pentru Vendetta47):

Stiam... asta am facut de fapt asa...

| dragosbengosul a răspuns:

Nu stiu cred ca nu ai memori si da merge multiplayer caci eu il am iti dau eu samp de fapt un link http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=405580 il iei pe primul de la download