| Stefanel_Pustiu_Sorin_1998 a întrebat:

Sall cand intru pe samp si dau conect nu imi intra pe San andreas multypleyer imi intra pe gta ce sa fac am instalat jocu din nou si tot asa face plzzz

3 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Intai dezinstaleaza SaMp si Gta. Sterge folderul si toate mod/cod. Install si bafta la jucat.

| Xpeedo a răspuns:

Daca ai reinstalat jocul (SA)... ai reinstalat si SA:MP?

| Stefanel_Pustiu_Sorin_1998 explică (pentru Xpeedo):

Asa am facut dar ii dau reset la calculator si dupa ce se deschde cal intru pe samp fara sa mearga netu si imi intra pe multypleyer si cand apare netu nu mai merge imi intra normal crying