| alred a întrebat:

Am instalat, Wolfenstein the new order,,, intru in joc, si joc maxim 10 min,, si apoi mi se blocheaza tot,( nu mai merge nimic,,, poza. ) singura iesire alt, ctrl del. ( unii zic ca cerinte minime - I7, altii Core 2 duo E 8200 etc etc. ) sistemul meu. Windows 7-64 Bit.Placa baza-Asus P5KPL-SE, Corsair 2x2 DDR2 ( 4 gb) 800MHz, Sursa Sirtec-High Power Element Bronze II, 600W, Placa Video Asus( Radeon ) R7 265, Procesor Core 2 Duo E8400, Monitor LG L17 17S, Hard Toshiba 500GB SATA-III 7200rpm 32MB Si un cooler procesor ( cat de cat, Deepcool Iceedge Mini FS ). Astept pareri de la voi,, de ce nu-mi merge jocul,,, de precizat,, crysis 3, se misca ok,, Thief la fel se misca ok. sa vad Sniper Elite 3, abia aparut.

1 răspuns:
| AndRobert a răspuns:

Da trebuie sa ai cel putin un pc/laptop bun ce ar fi nu il incerci ca nu stiu daca ai pc bun pentru a juca, uite cerintele jocului 64-bit Windows 7/Windows 8
Intel Core i7 or equivalent AMD
4 GB System RAM
50 GB free HDD space
GeForce 460, ATI Radeon HD 6850
High Speed Internet Connection
Steam account and activation require

Read more: http://computergames.ro/......new-order/