| BadJoker a întrebat:

Am instalat World Racing 2 iar cand intru in el nu imi merge nici un control sad! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| JensenB a răspuns:

Uita-te sa fie setat pentru tastatura, este acolo undeva in controls sau gameplay.

2 răspunsuri:
| FlashSmile a răspuns:

Ai reusit pana la urma sa umbli in meniu? Nici eu nu am controale in meniu.

| TechTonik a răspuns:

Si eu am avut acceasi problema dar uite ce trebuie sa faci :1-Descarci patchul v1.4.3 de aici:http://computergames.ro/download/world-racing-2-v143-patch/ 2:Dezarhivezi in locul in care ai WR2 3:Have fun! :)