| cristian_2087 a întrebat:

Am inteles ca exista un program Bleutoot care se poate instala in calculator si cu ajutorul caruia poti trimite fisiere pe telefonul mobil fara cablu USB. Cine ma poate ajuna cu un link sau ceva? FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| Ichigo523 a răspuns:

Haide Sati spun este ca un mic sticuletz se poate cumpara de la Vodafone shop Orange shop sau wtc depinde ce tel ai ala se baga in spate este ff mic gen unghia mica si trebuie sa fie compatibil cu telu tau iar dupa aceeea poti transfera date din pc in tel si invers fara cablu si alte porcari de pe net nu se poate downloda nu este un progam sa faca asa ceva momentan.Cu placerE big grin

2 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Trebuie sa il cumperi cu bani reali de la doctorul calculatoarelor sau un magazin de calculatoare, nu il gasesti pe internet.

| Winterx2 a răspuns:

Si eu am incercat si da trebuie cu bani!