| dragutzyka29 a întrebat:

Poate cineva sa imi explice cum se transfera muzica de pe calculator pe telefonul mobil prin cablu USB?

Răspuns Câştigător
| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a răspuns:

Bagi cablul de date in telefon si in PC, dupa care din telefon dai Stocare Date, daca il ai in romana! Apoi bagi orice melodie prin copy si paste in cardul telefonului!

4 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Sau cauti cel mai simplu cauti softul pentru telefonul pe care il ai, exista in ziua de azi o gramada de siteuri de unde poti sa il iei, dau un search pe google, si gata, il instalezi si te invata elwinking

| Dizzydizz a răspuns:

E simplu
bagi mufa in tel si in pc apoy dai ok in tel[depinde la unele apare sa dai ok la altele nu] apoi intri in my computer si vezi acolo System E sau apare un nume strain.Si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da prin cablu usebe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu
!