| Ker0s3x a întrebat:

Am internet de la Romtelecom (clicknet)...Am incercat sa fac un server de cs. Dupa ce l`am facut am intrat pe el dar alti jucatori nu puteau,problema era de la internet,nu accepta conexiuni sau asa ceva. Intrebarea mea este, Pot sa fac un server de metin pe care sa intre playeri? FUNDAAAA!

1 răspuns:
| alexutu30 a răspuns:

Trebuie sa suni la Romtelecom si sa platesti o suma de 5 euro sau 4 nu mai stiu sigur sa iti faci ip stabil si dupa accea pot intra playeri. sau cauta-ti un host cum ar fi indungi sau mnx