| Valy4567 a întrebat:

Am jocul Fifa 14, am Liga 1 pe el(V3 de la RNGP 14), am jucat jocul vreo 4 luni,pana cand acum cateva saptamani cand dau pe Play Match la orice meci, imi da crash si ma scoate din joc pe desktop.Am incercat sa ies din joc si sa ii dau refresh inainte de Play,am configurat setarile de la Propierties,am incercat tot ce am gasit pe internet, dar nu merge nimic.CUM POT REPARA JOCUL?

3 răspunsuri:
| Mariusr11 a răspuns:

E Fifa 14 original sau de pe net? Si eu mi-am luat acum vreo cateva saptamani fifa 14 de pe net si din cate am inteles, au niste bug-uri foarte ciudate. Si am vazut si eu asta laughing Ai incercat sa dezinstalezi Liga 1 si sa o joci default? Poate ca pack-ul cu liga 1 are un bug, ceva. thinking

| Valy4567 explică (pentru Mariusr11):

E de pe net, si nu inteleg de ce face crashul asta.O sa incerc sa dezinstalez si Liga 1 sa vad cum se comporta.Mersiwinking

| Valy4567 explică (pentru Mariusr11):

Am intrat joc si mi-am creeat alt Personal Settings, doar ca acum nu mai am cariera salvata(dar nu e nimic).Am jucat cu echipe straine si nu mi-a mai dat crash dar jocul se misca foarte blocat...