| KarmaAkashi a întrebat:

Am jocul "saints row:the third", dar nu pot salva progresul in joc deoarece imi spune ca am device-ul plin si nu pot salva, dar am spatiu in calculator destul.
Care este cauza si ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Păi... practic ți-ai răspuns singur: dacă nu ai cont, unde să salveze? Fă-ți cont și vei avea și posibilitatea asta.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cauza probabilă este că jocul nu are drepturi de scriere în folderul unde vrea să pună salvările. Vezi care e calea spre fișierul de salvare și modifică proprietățile folderului părinte să admită scriere / citire pentru oricine.

| KarmaAkashi explică (pentru mihai69):

Imi poti explica cum pot face asta, am windows 10 d-abia ce mi-am cumparat PC si nu stiu sa utilizez Windows 10.

| KarmaAkashi explică (pentru mihai69):

M-am uitat si nu am nici un folder in joc care sa se numeasca 'savegame" "save" sau ceva de genu, din cate am citit pe net scria ceva ca jocul isi salveaza datele in steamcloud dar eu nu am jocul de pe steam ci de pe internet si nu am nici steam.

| mihai69 a răspuns (pentru KarmaAkashi):

Păi... practic ți-ai răspuns singur: dacă nu ai cont, unde să salveze? Fă-ți cont și vei avea și posibilitatea asta.