| xBella a întrebat:

Am jucat mai demult un metin, care avea orice king si armura la negustoru de armuri...dar am uitat cum se kema metinu. Imi spuneti cum se numea? va roog! Si mai dati-mi si mie niste metine misto (evident private). Va rog din suflet! Funda

Răspuns Câştigător
| Sfatosel a răspuns:

Incearca hammer mt2tongue. Are toate itmele in magazin la 1 yang... iti da lvl maxim etc... acum au apartu si itme 2012 dar pentru ale accesa ai nevoie de clientul 2012tongue. Sper ca te-am ajutatbig grin

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Poate hammer. Oricum daca l-ai jucat de mult si era pvm-pvp sunt sanse mari sa se fi inchis.

| cavalerul11 a răspuns:

Uite un server de metin foarte tare https://ozeron.ro/metin2/ultrafun/index.php?s=home multe evoluti la arme si armuri si multe alte surprize e 2012-2013 abia la facut are si arme si armuri noi distractie placuta

| xBella explică (pentru cavalerul11):

Daca imi si zici cum sa-l downloadezlaughing ca nu-mi merge:@