| beniTpirvu a întrebat:

Am jucat odata un joc... care aveai un singur erou, prima data nu are nici o putere dar pe parcurs poti ridica adversarii sa ii izbesti de pereti fara sa ii atingi si vreau sa-l mai joc odata dar nu stiu cum se cheama va rog dati-mi idei pentru acest joc. nu e online.

Răspuns Câştigător
| kristy a răspuns:

Aaaa cand ti am citit intrebarea mi am dat seama ce joc vrei, este Advent Rising.Eu il am de la revista Level si mi a placut la nebunie.Hai ca mi ai fucut pofta sa l joc din nou! BYE!

1 răspuns:
| megacozonnac a răspuns:

Si eu il am tot de la revista Level.hee hee