| CrazzyXX a întrebat:

sunt prima data intr-o relatie, si nu prea stiu despre ce sa vorbesc cu ea. dati-mi si mie niste idei.

Răspuns Câştigător
| Al3Cssa19 a răspuns:

Poi acum depinde si de voi, de ce caractere aveti.Intreab-o ce vrea ea sa faca in viitor.Ce crede desprea aceasta relatie(a voastra), cat crede ca va dura.Ce ii lipseste relatiei?; Mai depinde si de varsta voastra...dar in mare intreab-o despre ce hobby-uri are sau ce ii place sa faca.Sa te vada ca esti interesat de ea nu ca esti timid si nu iti pasa de ea! Sper ca te-am ajutat. FUNDA? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Despre orice:despre familie,prieteni,scoala,vise, planuri de viitor, copilarie, rude, orice!

| LeonardoDiCapra a răspuns:

Amice, daca o placi cu adevarat, subiectele de discutie vin de la sine.Ai incercat?
Ti-as sugera sa incerci.Mergeti intr-un parc, iar daca se face liniste deplina, sparge ghiata cu "si tu ce ai mai facut azi?" "ce mai fac gasca sau prietenele tale?"
Bineinteles depinde si de cat de mult o cunosti.aici ai mai putea-o intreba "CE GEN DE MUSIC PREFERI?" si altele.
Nu uita totusi, ca esti la o intalnire nu la interogatoriu, asa ca nu ii pune intrebari foarte dese [de emotii sau mai stiu eu ce.].

Sper ca te-am ajutat!

Succes!

| rebecutzaa a răspuns:

Poti vb despre voi, hobby-uri, timp liber etc.

| roby2pac a răspuns:

Apucati'va amandoi de un joc pe facebook, gen barn buddy laughing