| Sergiu2306 a întrebat:

Am jucat odata un joc gen Couter Strike, era tot Counteri( Cops ) vs. Terro( Teroristi ) si tot asa trebuia plantata bomba, CT trebuie sa faca def, Nu mai stiu numele jocului, grafica era superioara fata de cea de la CS si armele erau aproximativ aceleasi, daca cineva stie la ce joc ma refer il rog sa lase Reply

2 răspunsuri:
| Alex1997fun a răspuns:

Poate o fi tot counter strike dar editiile source/Global ofensive. Daca nu is astea incearca AVA

| Sergiu2306 explică (pentru Alex1997fun):

Nu e nici source nici global ofensive...le-am jucat si aleaoh go on...ava e mai mult gen left4dead