| maria14142 a întrebat:

Am jucat un joc,online,era vorba despre un avion,care se prabuseste,si in joc trebuia sa supravietuiesti pe o insula,in apropierea avionului, sa construiesti tot felul de chestii! Daca stie cineva cum se numeste dau funda! Mi se pare ca numele jocului incepea cu I!

2 răspunsuri:
| Mafiotu007 a răspuns:

The Forest.

| MTSimo a răspuns:

Nu stiu sigur la care din acestea doua este cel la care te referi tu, in ambele esti pe o insula pustie si trebuie sa supravietuiesti :
1. The Forest
2.Stranded deep
Funda?