| Incarcare a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta si nu mi-a rasp. nimeni! dati-mi un site in care pot lua un hack de Ameba Gold pentru. Pico Ameba sau pentru Elite Member pe Pandanda! Dar sa nu aiba Surverys site-ul!

2 răspunsuri:
| Deian1 a răspuns:

De pe the files , poti intra acolo doar cu invitatie , depe acel site poti sa iti iei tot ce vrei.
Daca vrei iti dau eu invitatie ,trimite-mi un mesaj cu mailul tau +@...
[FUNDITA]?

| Deian1 a răspuns:

De pe the files, poti intra acolo doar cu invitatie, depe acel site poti sa iti iei tot ce vrei.
Daca vrei iti dau eu invitatie, trimite-mi un mesaj cu mailul tau +@...
[FUNDITA]? Plsssss...