| Incarcare a întrebat:

Decii va rog URGENT! dati-mi un site de unde pot lua un Hacker pentru. Ameba Gold in Ameba Pico, sau pentru Elite Member in Pandanda! Dar fara Surverys! sad

2 răspunsuri:
| robertpaul a răspuns:

Foloseste google.vei avea mai multe reusite acolo,decat sa astepti sa-ti raspunda careva pe TPU.ro.pentru ca siteul nu permite afisarea linkurilor catre siteuri piratate si ilegale.

| Incarcare explică (pentru robertpaul):

Am cautat pe google la toate pag. si numai cu Surveys imi dadea crying