| Denis505 a întrebat:

Am net de la Romtelecom. M-au sunat si mi-au zis ca imi maresc viteza de 3 ori gratis si imi ofera tot gratis un antivirul Norton Premium, pentru ca sunt client vechi ( de 8 ani ) si na...chiar ma asteptam laughing. Acum intrebarea mea este, cam cand o sa se faca marirea vitezei de internet (tinand cont ca m-au sunat ieri 30.01. 2014 pe la ora 15:30 )?

PS : scuzati categoria dar chiar nu am stiut ce sa aleg.

2 răspunsuri:
| Z3R0H0uR a răspuns:

Atata timp cat ti'au promis acest lucru, conteaza ca trebuie sa astepti?! Tu ar trebui sa le multumesti. :p

| Denis505 explică (pentru Z3R0H0uR):

De ce le-as multumi? Am net de 8 ani si platesc 150 lei pentru o viteza mizera de 6 mbs...deci ..mai bine imi puneam RDS laughing