| anonim_4396 a întrebat:

AM NEVEOIE DE AJUTORUL TAU!

In caz ca ai GTA V (GTA 5) trebuie sa ma ajuti.

Din greseala mi-am sters folderul (update) din joc, adica din folderul principal al jocului. Daca ai acest joc te rog sa imi spui ce as putea face ca sa-l >recuperez!?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Umm nu il gasesti in recicle bin?
Ori poti folosi utilitare pentru recuperarea fisierelor, cauta si tu.

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Sa iti explic...am facut un mods folder si am pus folderul updates in el, din greseala am dat cut in loc de copy sinu am observat, apoi pste ceva vreme am sters mods folderul cu SHIFT+DELETE, si BUMMM nu-l mai am... sad

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca inca ai folserul updates in cut, nu-i poti da paste?

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

NU merge...
Dar am pornit setup-ul jocului si il las sa instaleze din nou DOAR folderul updates si apoi ii dau X. Crezi ca e bine?

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu, PC-ul meu nu-l duce deci n-am cum sa stiu straight face sad crying

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

OK mersi pentru timpul acordat...