| Narcis494 a întrebat:

am sters din greseala ce am avut in cosul de gunoi cum as putea sa recuperez ce am avut in el? spuneti-mi va rog ca imi trebuie
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TAzOVsKY a răspuns:

Recuva este o aplicație ce vă ajută să recuperați fișierele șterse definitiv, (fie cu SHIFT+ DEL, fie din Recycle Bin), mai puțin cele șterse cu ajutorul unui file shredder. Recuva recuperează fișiere șterse și de pe memory card-uri, nu doar hard disk-uri, ceea ce o face unealtă foarte utilă.

http://www.computerica.ro/recupereaz-fiierele-terse-din-greseal/

O zi frumoasa!

3 răspunsuri:
| FlyJack a răspuns:

Narcis, imi pare rau daca ti-ai pierdut ceva "folositor" dar din cosul de gunoi (daca l-ai golit) nu se mai poate recupera... Chiar imi pare rau ca nu te-am putut ajuta...

| tavi97 a răspuns:

Da-i recovery sau restore avand win7 in in Start-Search-Recovery(Restore) apoi selectezi ziua sau ultimul program instalat dar sa ai grija ca o sa tinse stearga ce ai mai bagat(poze jocuri programe filme etc)dar nu-ti face griji ti se va sterge doar ce ai bagat dupa acel install ce ai avut inainte nu se va sterge.

| Buzila_Dumitrut_1998 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine dar nu mai poti recupera nimicasad