| edygman a întrebat:

Am nevoie de IP-uri pentru servere SAMP RolePlay.Sa fie serioase si cat de cat populate. Fara Prounion, B-Zone sau Egaming Targu Mures deoarece le am in lista.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Problemaaa a răspuns:

Am uitat ip-ul dar numele serverului era RomaniaSuperStunt. funda?

| Radu2001 a răspuns (pentru Problemaaa):

Problemaaa Rss il joc si eu dar nu e roleplay... invata si tu ce e roleplay! straight face

5 răspunsuri:
| 12345678924 a răspuns:

E de RolePlay[0.3e]
Dau admin 3
Serverul o sa fie Hostat
Sunt admini buni
INtra nu vei regreta
Playeri:25/50

| Cristian_Stoleru_1990 a răspuns:

HostName: Rebiz RolePlay Original
Address: 31.14.22.74:7777
Players: x / 100
Ping: 153
Mode: • Rebiz v2.0•
Map: Romania Rebiz Haideti! Se da lv 4 100k masini personael si lidere!

| bartavlad a răspuns:

Address : 77.36.64.50:7777
Players: 38/50
ESTE CEL MAI TARE SV care mai demult erau multi si acum nu mai sunt si vreau ca toti cine se uita pe site asta sa tot imparta pe alte forumuri etc sv asta vreau sa fie cum era mai demult:X

| CIPRIAN2012 a răspuns (pentru bartavlad):

Daca imi dai si mie admin sunt cu experienta vn pe sv